Monza Yemek Odası

Ceviz beyaz kombinasyonu ve soft çizgileriyle Monza yemek odası, modern ve zarif bir estetik sunar. Yüksek ayaklar, odanıza ferahlık ve hafiflik kazandırırken, ekonomik fiyatıyla da dikkat çeker.

Monza Yemek Odası: Doğanın zarafeti ile modern estetiği bir araya getiren Monza yemek odası, Safa Mobilya'nın özgün tasarımlarından biridir. Premium kalitede üretilmiş doğal ahşap kaplamalar, odanıza sıcaklık ve lüks bir hava katarken, modern detaylar ise yaşam alanınıza çağdaş bir dokunuş sağlar.

Gürgen ağacı ceviz boyama ayaklar, Monza yemek odasına özgün bir karakter katarak dikkat çekerken, ana iskeletinde kullanılan E1 standartlarında lam malzeme dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanımı garanti eder. İpek mat lake boyama dış yüzeyler ise mobilyalara lüks bir dokunuş katarak onları göz alıcı hale getirir.

Monza yemek odası, şıklığı ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizde unutulmaz yemek ve sohbet deneyimleri yaşamanızı sağlar. Safa Mobilya'nın öncü tasarım anlayışı ve kalite standartlarıyla üretilen Monza yemek odası, evinize değer katmak için bekliyor.

Konsol:

Şık tasarımıyla odanıza zarafet katıyor. Dayanıklı ve sağlam yapı. Ek saklama alanı sunar.

Masa:

Açılabilir ve büyüyebilir özellikte. Kapalı halde 160cm uzunluğunda. Genişletildiğinde daha fazla misafiri ağırlamak için ideal. Dayanıklı ve sağlam konstrüksiyon.

Sandalyeler:

Konforlu oturma deneyimi sunar. Dayanıklı malzemeden üretilmiş. Şık ve modern tasarımıyla odanızın atmosferini tamamlar.

Bench (Benchten):

Ek oturma alanı sağlar. Modern ve şık tasarımıyla uyumlu bir görünüm sunar. Dayanıklı ve sağlam yapı.

Malzeme ve Boyutlar:

Ana iskelet E1 standartlarında lam malzeme. Doğal ahşap kaplama detaylar. İpek mat lake boyama dış yüzeyler.

Masa kapalı halde 160cm uzunluğunda, genişletildiğinde ise daha fazla kişiyi ağırlayacak şekilde büyür.

Monza yemek odası, modern tasarımı ve fonksiyonel özellikleriyle evinizde unutulmaz yemek ve sohbet deneyimleri yaşamanızı sağlar. Ayrıca masaın genişletilebilir özelliği, aile ve misafirlerle keyifli vakit geçirmenize olanak tanır."

Yorum yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.
Yorumunuz
Bilgi Al
Mesajınız

Whatsapp Destek Hattımıza Hoş Geldiniz