Nove Yemek Odası

Safa originals koleksiyonumuzun yeni nadide parçası olan Nove ile tarzımızı yansıtıyoruz. Asil duruşu ve modern çizgiden ödün vermeyen hatları ile modern ahşap yemek odası modellerimizin en iyilerinden olmaya aday.

Nove yemek odasında benzersiz bir ahşap kaplama detayı var. Ağacın budak kısımlarının çapraz birleşimi ile oluşan kılçık desen kaplama takımın en can alıcı noktası.

Bu detayı kapaklarda ve masa üst tablasında da görüyoruz.

Masa ayaklarında yumuşak oval formlar el sıvama yöntemi ile oluşturulurken masa kenarlarında aynı bu işçilik göze çarpıyor.

Safa Mobilya'nın modern ve lüks koleksiyonu olan Nove'nin göz alıcı parçası: Nove yemek odası takımı. Premium malzemelerle üretilen ve modern ahşap tarzının zarafetini yansıtan bu takım, evinizin en özel alanlarını dönüştürmek için tasarlandı.

Premium Tasarım: Nove yemek odası takımı, lüks ve şıklık arayanlar için ideal bir seçenektir. Premium kalitedeki malzemeler ve dikkatle işlenmiş detaylarla, evinize benzersiz bir atmosfer kazandırır.

Modern Ahşap: Doğanın sıcaklığını evinize getirin. Nove yemek odası takımı, modern ahşap tarzının doğal dokusunu ve sıcaklığını yaşam alanınıza taşır. Ahşabın doğallığı ve estetiği ile evinizde sıcak ve davetkar bir atmosfer oluşturun.

Geniş Kullanım Alanı: Nove yemek odası takımı, geniş kullanım alanı sunan birçok parçadan oluşur. Konsol, masa ve sandalyeler, yemek odanızı tamamlarken aynı zamanda fonksiyonellik sağlar. Genişleyebilen alt modülü ve raflarıyla, depolama ihtiyaçlarınızı da karşılar.

Nove yemek odası takımı, evinize modern ahşap tarzının sıcaklığını ve premium tasarımın zarafetini getirirken, aynı zamanda fonksiyonellik ve geniş kullanım alanı sunar. Şıklık, konfor ve işlevsellik arayanlar için ideal bir seçenektir.

Takımın amerikan ceviz kaplamasına ek pirinç eskitme konsol yan ayak formu yine önden kıvrılan fugasıyla softluğu ve minimalliği gözler önüne seriyor.

Masa üst tablasında dikine konumlandırılan parça da ipek mat boya ile oluşturulan detay da pirinç eskitme boya kullanıldı bu da masaya daha güçlü ve lüks bir görünüm kazandırdı.

 

Nova yemek odası son derece titizlikle el işçiliği ile üretildi. Masa ayaklarında el sıvama yöntemi ile kaplama yapılırken amerikan ceviz kaplamaya pirinç eskitme mat lake boya eşlik ediyor. 

Konsol dört kapaktan oluşuyor ve geniş kullanım alanına olanak tanıyor.

Takımın tamamında doğal ahşap kaplama kullanıldı ve kapaklarda konforlu yavaşlatma sistemleri bulunuyor.

ÜrünGDY
Konsol2205080
Masa2089577
Yorum yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.
Yorumunuz
Bilgi Al
Mesajınız

Whatsapp Destek Hattımıza Hoş Geldiniz