Nove Koltuk Takımı

Bir koltuk takımında aradığımız önemli özellikler vardır. Rahatlık Harika bir gusto Tasarım Fonksiyonellik Bütün bu detayları bir araya getiren özellikte benzersiz bir tarz Nove koltuk takımı şimdi keşfedilmeyi bekliyor.

Nove koltuk takımında iki farklı kanepe tasarladık.

Birinci kanepe fonksiyonelliği ile ön planda. Orta ara modül sehpası dergi ve kitaplarınız için saklama gözü sunarken aynı zamanda aksesuar ve kumandalarınız için bir yaşam alanı. Geriye açılabilen sırt mekanizması ile hem relax alanı sunarken hem de yatak olarak kullanabiliyorsunuz.

Safa Mobilya'nın zarafet ve konforu buluşturan koleksiyonu Nove'nin vazgeçilmez parçası: Nove koltuk takımı. Premium malzemelerle üretilmiş, modern tasarımı ve işlevselliği bir araya getiren bu koltuk takımı, evinizin yaşam alanlarını mükemmel bir şekilde tamamlar.

Şıklık: Nove koltuk takımı, minimalist çizgileri ve çağdaş tasarımıyla dikkat çeker. Estetik ve zarif detayları ile evinize sofistike bir hava katarken, sade ve modern bir görünüm sunar.

Fonksiyonellik: Nove koltuk takımı, ara sehpa gibi fonksiyonel detaylarla donatılmıştır. Bu özellikler sayesinde yaşam alanınızı düzenli tutabilir ve gereksinimlerinize uygun olarak kullanabilirsiniz.

İkinci kanepede ise rahatlığın ve tarzın zirvesine çıkıyorsunuz. Oturum rahatlığı size keyifli anlar sunarken tarzı ve duruşuyla evinizi güzelleştiren değerli bir parça gibi duruyor. Yerden yüksek ayak formu ile robot süpürgelerinizde keyifle gezinebilecek.

Yüksek kaliteli malzemelerle üretilen Nove koltuk takımı, konforlu oturma pozisyonları ve geniş oturma alanlarıyla öne çıkar. Kanepelerin sırt mekanizmaları açılabilir ve relax alanı sunarak, TV karşısında keyifli zaman geçirmenizi sağlar.

ÜrünGDY
Sehpalı Üçlü27510580
Ahşap ayak Üçlü2409565
Berjer759080
Yorum yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.
Yorumunuz
Bilgi Al
Mesajınız

Whatsapp Destek Hattımıza Hoş Geldiniz