Timeless Modern Duvar Saati

Özellikle kullanılacağı alanın döşeme ve dekorasyonuna göre çeşitlenen bu modern duvar saati modelleri, estetik ve zarif bir görüntü yakalamayı sağlar.

Modern Mutfak Saatleri ile Evinizin Tarzını Değiştirin

Şimdilerde modern duvar saati, işlevinden ziyade, kullanıldığı ortama kattığı estetik duruş ve şık hava nedeniyle daha çok tercih edilir. Bu nedenle hem mutfak dekorasyonuna yeni bir soluk kazandırmak hem de mevcut işlevinden faydalanmak için birbirinden farklı pek çok duvar saati bulmak mümkündür. Duvar saati modern tasarımların bir araya gelmesiyle birlikte, mutfağınıza şık bir hava katar.

Modern Büyük Duvar Saatleri Timeless Modeli Ürün Özellikleri

Saatin en güzel halini sizlerle buluşturan Timeless modeli modern duvar saati, 90 cm boyutunda olup, gold, silver ya da siyah kasadan üretilir. Bununla birlikte, kırmızı, meşe ya da siyah akrep yelkovanı ile de kullanışlı bir saat olduğu kadar, dekoratif bir obje olma özelliği de taşır. Özel isteğe göre 80-110 cm arasında tasarlanabilen bu modeller, oldukça sessiz çalışır ve 12 ay garantilidir. Duvara toplamda dört noktadan sabitlenen bu modeller hem yurt içine hem de yurt dışına kargolanır.

Boyut

90 cm / 110 cm

Metal

Gold (Pirinç), Rose Gold, Silver, Siyah

Merkez

Ahşap Ceviz, Ahşap Meşe, Metal Gold, Metal Rose Gold, Metal Silver, Metal Siyah

Akrep Yelkovan

Ceviz, Gold, Kırmızı, Meşe, Silver, Siyah

Yorum yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.
Yorumunuz
Bilgi Al
Mesajınız

Whatsapp Destek Hattımıza Hoş Geldiniz