Serenity Duvar Saati

Alışılmışın dışındaki tarzıyla hizası ayarlanabilir metal duvar saati geleneksel tasarımını moderniteyle yoğurarak evinizin ihtişamlı dekoratif ürünleri arasındaki yerini alır.

Metal Duvar Saat Modelleri ile Zamanı Yakalayın

Muadillerinin yanında sahip olduğu marjinal görüntüsüyle göz kamaştıran metal duvar saat modelleri mekanik tasarımları sevenler için ideal bir üründür. Varlığı evinizle özdeşleşecek olan büyük metal duvar saati aynı zamanda misafirleriniz üzerinde de hatırlı bir etki bırakır. Bu sayede zamana kendi ev sınırlarınız içinde farklı bir boyut katarak kendi zamanınızı yaratabilirsiniz.

Metal Duvar Saati Ürün Özellikleri

Vakur ve sade bir tasarımı olan duvar saati metal olmasına karşılık hafifliğiyle göze çarpar. 2.5kg ağırlığı olan saat 30cm çapa, 120cm ise yüksekliğe sahiptir. Paslanmaz metal aksamı ile uzun yıllar boyunca kullanılabilir metal saat duvar üzerine tek bir noktadan sabitlenerek sarkacı sayesinde dilediğiniz şekilde hizalanabilir. Üstelik geleneksel modellerinin aksine Quartz yapısı sayesinde yüksek torka sahip olan duvar saati sessiz ve saniyesizdir. Bu sayede geçen vakte aldırmadan keyifle zaman geçirebilirsiniz.

Makara

Siyah, Rose gold (Mat), Antik gold, Antik silver, Silver (Mat), Gold (Mat)

Halat

siyah, kırmızı

Metal

Antik Gold, Antik Silver, Gold (mat), Rose Gold, Silver (Mat), Siyah

Akrep Yelkovan

Ceviz, Gold, Kırmızı, Meşe, Silver, Siyah

Yorum yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.
Yorumunuz
Bilgi Al
Mesajınız

Whatsapp Destek Hattımıza Hoş Geldiniz