Pendulum Plus Duvar Saati

Sarkaçlı şık duvar saati modelleri klasik bir tasarım olarak, evinizde modernite ve gelenek arasında göz kamaştırıcı bir denge kurar. Sarkaçlı duvar saati şık görünümüyle sadece zamanı göstermekten ziyade, aynı zamanda evinize dekoratif bir kimlik kazandırır.

Salon İçin Şık Duvar Saatleri ile Odanız Güzelleşsin

Salon için şık duvar saatleri eski günlerin cazibesini korurken aynı zamanda evinizin aurasını modernleştirmek için ideal bir seçimdir. Kaliteli parçaları usta ellerden geçerek üretilen sarkaçlı saatler uzun yıllar boyunca sizi kendi zamanına ortak eder.

Tarihçesi 17.yüzyıla dayanan sarkaçlı saatler modern tasarımıyla birlikte sahip olduğu Quartz mekanizması sayesinde sessiz ve hatasız bir şekilde çalışır. 90 cm genişliğe, 110 cm yüksekliğe sahip sarkaçlı duvar saati uygun bir nokta üzerinde evin her yerinden görülebilir büyüklüğe sahiptir.

Pvd-Titanyum kaplama profiliyle uzun yıllar boyu kullanım teminatı verirken, metal aksamı sayesinde paslanma sorununun önüne geçer. Demonte olarak paketlense de kurulum rehberi kutu içeriğine dahildir.

İstediğiniz şekilde kişiselleştirebileceğiniz ürünün merkezini ahşap renklerde ceviz, meşe ve siyah; metal olaraksa altın ve gümüş renklerinde tercih edebilirsiniz. Metal aksamı içinse altın, gümüş ve siyah renkler içinden gözünüze hitap edeni seçebilirsiniz. Baştan sona bir uyum yakalamak için akrep ve yelkovanda ceviz, kırmızı, meşe ve siyah renklerinden biriyle saatinizi zevkinize göre tasarlayabilirsiniz.

Merkez

Ahşap Ceviz, Ahşap Meşe, Ahşap Siyah, Metal Gold, Metal Silver

Metal

Gold (Pirinç), Silver, Siyah

Akrep Yelkovan

Ceviz, Kırmızı, Meşe, Siyah

Yorum yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.
Yorumunuz
Bilgi Al
Mesajınız

Whatsapp Destek Hattımıza Hoş Geldiniz