Orbit Ahşap Duvar Saati

Klasik tarzın dakik dekor ürünleri olan ahşap duvar saati farklı tasarımlarla hayat bulur. Klasik tarzı yok etmeden moderniteyi sizlere sunan orbit tasarım, mclock.com misyonu ile saatleri sadece dekor ürünü olmaktan çıkararak sizlere alışılmışın dışında bir deneyim sunar.

Ahşap Duvar Saati

Duvar saati yaratıcı fikirlerle farklı tasarım çizgilerine sahip olan bir dekorasyon ürünüdür. Geçmişte sadece zamanı gösteren bu araçlar gelişim ve değişim göstererek farklı tasarımlarla çeşitli alanlarda zamansız bir dekorasyon çizgisi de yaratır. Farklı materyallerden üretilebilen duvar saati modellerinin en doğa dostu ve klasik modeli olan ahşap duvar saati modelleri yenilikçi özellikleri ile özenle dekore ettiğiniz alanlarda estetik bir görüntü yakalamanıza yardımcı olur.

Ahşap Duvar Saati ile Odalarınız Duvarını Renklendirin

Farklı renklere bürünebilen duvarlar kullanıcı zevklerine göre çeşitli dekorasyon ürünleriyle süslenebilir. Ancak bir duvarın olmazsa olmazı kesinlikle saatlerdir. 

Ahşap Büyük Duvar Saati Orbit Modeli Ürün Özellikleri

Özel olarak tasarlanabilen ahşap duvar saati çeşitlerinin en estetik ve sessizi olan orbit tasarım, yaşam alanlarına huzuru getiren modeldir.  Quartz mekanizmasına sahip olan bu dekoratif ahşap duvar saati yüksek torkludur. Saniyesiz özelliği ile sessizliğin simgesi olan bu model aynı zamanda duvara tek noktadan sabitlenebilir özelliğe de sahiptir.

Orbit ahşap duvar saati mekanizmalarının rengini kişiselleştirebilirsiniz. Ancak uzunluk ve çap ölçüleri standart şekilde üretilir. Uzunluğu 60 cm, çapı 26 cm olan bu duvar saati demonte olarak sizlere ulaşır. Kurulum ve çalıştırma bilgileri paketin içinde yer aldığı için herhangi bir sıkıntı yaşamadan, klasik çizgileri evinize kolayca taşıyabilirsiniz.

 

Metal Çubuk

Gold, Rose Gold, Silver, Siyah

Eğrisel Plaka ve Makara

Siyah, Meşe, Ceviz

Merkez

Metal Gold, Metal Rose Gold, Metal Silver, Metal Siyah

Akrep Yelkovan

Ceviz, Gold, Kırmızı, Meşe, Silver, Siyah

Yorum yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.
Yorumunuz
Bilgi Al
Mesajınız

Whatsapp Destek Hattımıza Hoş Geldiniz