Eternal Duvar Saati

Duvar saatlerinin yansıttığı atmosferden etkilenmenizi sağlayan özgün tasarımlar sayesinde, zamanın en güzel haliyle buluşabilirsiniz.

Duvar Saati Özel Tasarım ile Farklılığınızı Hissettirin

Duvar saati özel tasarım modeller, aradığınız yaratıcılığı evinize taşıyan parçalardır. Yaşadığı yerin özel ve etkileyici bir görünüme kavuşmasını herkes ister. Bu nedenle evinizi ya da ofisinizi kendi isteğiniz doğrultusunda özel duvar saati tasarımları ile renklendirebilirsiniz. Kullanıldığı her ortamın gözde aksesuarı olan duvar saatleri, geniş ürün yelpazesine sahip etkili parçalardır. Eski ve modern tasarımların bir araya gelebildiği saat modellerini birbirinden farklı pek çok alanda kullanmak mümkündür.

Tasarım Duvar Saati Eternal Modeli Ürün Özellikleri

Özgün tasarımları ile kullanım alanlarını süsleyen Eternal Modeli duvar saati, 90 cm şeklinde üretilir. Minimalist bir hava yaratmanın yanı sıra, alışılmışın dışında olan bu saatler, gold, silver ya da siyah metalden üretilir. Gold duvar saati ile dekorasyonunuzda modern bir çizgi yakalayabilirken, silver ya da siyah metalden üretilen modellerle odalarınıza hareket katabilirsiniz.

Boyut

60 - 90 - 110 cm

Metal

Gold (Pirinç), Rose Gold, Silver, Siyah

Akrep Yelkovan

Ceviz, Kırmızı, Meşe, Siyah

Yorum yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.
Yorumunuz
Bilgi Al
Mesajınız

Whatsapp Destek Hattımıza Hoş Geldiniz